Urządzenia i maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące oraz urządzenia czyszczące - Kristiania

"

Firma z ugruntowaną pozycją na rynku, szerokim wachlarzem produktów, niezawodną grupą pracowników. Firma, która stawia na najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, współpracuje z profesjonalistami i zawsze stawia na pełną satysfakcję i zadowolenie swoich klientów.

 

Kristiania Sp. z o.o. to firma handlowo-serwisowa, która pragnie zaoferować Państwu najwyższej jakości maszyny czyszczące marki Numatic International, której jesteśmy głównym przedstawicielem.

 

W naszej ofercie sprzedażowej polecamy Państwu:

 

  • Odkurzacze
  • Maszyny jednotarczowe
  • Automaty szorująco-zbierające
  • Zamiatarki ręczne i mechaniczne
  • Sprzęt ręczny: dla szpitali, dla hoteli, dla firm sprzątających

 

Nasze urządzenia czyszczące to doskonałe produkty, zarówno na potrzeby klientów prywatnych, jak również i klientów instytucjonalnych. Stawiamy na jakość, którą wybierając, otrzymują Państwo godne uwagi rozwiązania, całkowicie spełniające swoje zadania i role. Maszyny czyszczące to nieodzowny element wielu firm i instytucji, które stawiają na komfort pracy, w połączeniu z funkcjonalnością, szybkością i zamierzonym efektem końcowym. Jeśli wybiorą Państwo naszą firmę, gwarantujemy Wam dobór takich produktów, które spełnią Wasze oczekiwania, wymagania i potrzeby. Wszystkie przedstawione przez nas urządzenia czyszczące to rozwiązania, dzięki którym przez wiele lat będą Państwo stawiać na produkty godne Waszych pieniędzy. Oczywiście oprócz samej sprzedaży, gwarantujemy pełen serwis urządzeń, będąc zawsze tam, gdzie Państwo nas potrzebujecie.

Kristiania Sp. z o.o. stawia również na profesjonalne środki chemiczne ,,Krisspo”, których jesteśmy producentem. Wybierając maszyny czyszczące, można dobrać do nich od razu odpowiednie, sprawdzone i rewelacyjne produkty do:

 

  • Gruntownego czyszczenia
  • Konserwacji
  • Sanitariatów
  • Bieżącego mycia i prania
  • Gastronomii i przemysłu spożywczego

 

To oczywiście jeszcze nie wszystko. Dając Państwu profesjonalne urządzenia czyszczące, jak również i środki chemiczne, polecamy także systemy wycieraczek i papierowe ręczniki oraz czyściwa. Ponadto pragniemy zaoferować szkolenia z obsługi urządzeń czyszczących, pełne doradztwo, jak również i wdrażanie procesów zgodnie z wymaganiami Unii Europejskiej.

 

 

Stawiając na usługi sprzątania na najwyższym poziomie, zachęcamy do współpracy z naszą firmą, która daje Państwu jakość, godne uwagi produkty i pełne Państwa zadowolenie.

 

Zachęcamy serdecznie do zwrócenia uwagi na pełną paletę naszego wachlarza możliwości i do podjęcia współpracy z firmą, która zawsze na pierwszym miejscu stawia na zadowolenie swoich klientów.

 

 

ZAPRASZAMY DO DZIAŁU SPRZEDAŻY I SKORZYSTANIA Z OFERTY
Kristiania Sp. z o.o.