Urządzenia i maszyny czyszczące

Pady czyszczące

Pady czyszcząceWśród naszych propozycji urządzeń do sprzątania, znajdują się profesjonalne pady czyszczące. Stosuje się je w automatycznych maszynach sprzątających. W naszej ofercie można znaleźć: pady do codziennego oraz gruntowanego czyszczenia, a także pady do polerowania i pielęgnacji powłok zabezpieczających.


Pady do czyszczenia służą do usuwania warstwy zabrudzenia oraz do szorowania. Intensywność czyszczenia posadzek uzależniona jest rodzaju padu – struktury włókien oraz materiału wykonania. Wszystkie pady opisane są pod względem zastosowania oraz przeznaczenia. Tym samym, pady zielone charakteryzują się twardością, dokładnie usuwają zabrudzenia z porów posadzki. Pady niebieskie wyróżniają się średnią szorstkością i raczej nie nadają się do szorowania posadzek zabezpieczonych. Pady czerwone stosuje się zazwyczaj do delikatnego mycia. W naszej ofercie znajdą Państwo różne rodzaje padów do czyszczenia, co umożliwi wybranie tych odpowiednich do typu posadzki.

  

 

 


Pady do czyszczeniaPady do polerowania, służą do czyszczenia posadzki na wysoki połysk. Rodzaj pada uzależniony jest od typu posadzki i jej powłok zabezpieczających. Zestawienie sztucznego oraz naturalnego włosia, zapewnia padom dłuższą żywotność oraz wytrzymałość. W naszej ofercie znajdą Państwo pady do czyszczenia wszystkich rodzajów podłóg, a przy zastosowaniu odpowiednich środków konserwujących, doskonale sprawdzają się w pielęgnacji powłok zabezpieczających, jak i przy nakładaniu wosków oraz olejów.

 

 

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

FORMULARZ KONTAKTOWY