Urządzenia i maszyny czyszczące

Serwis maszyn czyszczących Numatic

Nasza firma o profilu handlowo-usługowym, świadczy usługi z zakresu produkowania profesjonalnych środków chemicznych, dostarczania sprzętu do sprzątania renomowanych marek oraz serwisowania maszyn czyszczących Numatic i nie tylko. Prowadzimy usługi serwisowe w ramach serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

 

  • Serwis gwarancyjny maszyn czyszczących Numatic i nie tylko: sprzęt objęty jest przez producenta co najmniej 12-miesięcznym okresem gwarancyjnym. W czasie trwania gwarancji, nasza firma przeprowadza bezpłatne przeglądy okresowe oraz naprawy ewentualnych usterek. Zapewniamy rzetelny i terminowy serwis oraz kompleksową obsługę wszystkich zgłoszeń.
  • Serwis pogwarancyjny maszyn czyszczących Numatic i nie tylko: oferujemy serwis urządzeń nie objętych już okresem gwarancyjnym. W ramach usługi zapewniamy szybki dostęp do części zamiennych oraz akcesoriów niezbędnych do prawidłowej naprawy.

 

Kristiania jest polskim przedstawicielem cenionego na europejskim rynku producenta urządzeń sprzątających Numatic. Aby zgłosić awarię urządzenia marki Numatic lub urządzenia innej marki, należy wysłać zgłoszenie naprawy za pośrednictwem faksu na nr 022 815 30 64 lub na e-mail biuro@kristiania.pl. W przypadku nagłych awarii, przy których istotna jest szybka reakcja, prosimy o kontakt z naszym pogotowiem serwisowym dostępnym pod numerem telefonu: +48 22 695 969 696.

 

Zapraszamy do naszego serwisu maszyn czyszczących – zapewniamy profesjonalną oraz kompleksową obsługę i fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego sprzętu czyszczącego.

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

FORMULARZ KONTAKTOWY