Urządzenia i maszyny czyszczące

Maszyny czyszczące

urządzenia do sprzątaniaW ofercie naszego sklepu znajdą Państwo profesjonalne maszyny czyszczące cenionej w całej Europie angielskiej marki Numatic. Mogą Państwo wybierać spośród bateryjnych oraz kablowych maszyn czyszczących. Urządzenia do sprzątania dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością oraz trwałością w użytkowaniu. Numatic, jako jeden z niewielu producentów specjalistycznych automatów czyszczących, na większość sprzętu przyznaje dwa lata gwarancji.


Automaty czyszczące przeznaczone są do sprzątania wszystkich typów posadzek. Urządzenia te przystosowane są do codziennego czyszczenia powierzchni twardych oraz uprzątania nawet trudno dostępnych miejsc. Automaty czyszczące to nowoczesne urządzenia do sprzątania, wyposażone w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dzięki temu, że sprawnie czyszczą i jednocześnie osuszają podłogę, znajdują zastosowanie w sprzątaniu dużych powierzchni, takich jak posadzki w szkołach, magazynach, halach, zakładach produkcyjnych, marketach oraz galeriach handlowych.

 

 

 


Sprzęt czyszczącyUrządzenia do profesjonalnego sprzątania znajdują zastosowanie przy pracy na wszystkich rodzajach posadzek. Dzięki ich funkcjonalności oraz łatwej obsłudze, bieżące zmywanie i czyszczenie jest niezwykle szybkie i sprawne. Automatyczny sprzęt czyszczący skutecznie szoruje i zmywa posadzkę oraz zbiera z niej zanieczyszczenia, a na samym końcu osusza. Dodatkowe akcesoria, w postaci różnych wielkości oraz twardości szczotek, pozwalają dobrać odpowiedni sprzęt do rodzaju czyszczonej powierzchni. Automaty czyszczące, dzięki swojej wielofunkcyjności oraz wielozadaniowości, pozwalają wykonywać prace szybko oraz niezwykle dokładnie.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą profesjonalnego sprzętu czyszczącego, renomowanej marki Numatic. Nasza firma, jako oficjalny przedstawiciel tej firmy, prowadzi także serwis urządzeń Numatic.

 

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

FORMULARZ KONTAKTOWY