Urządzenia i maszyny czyszczące

Chemia profesjonalna


produkcja środków chemicznychFirma Kristiana Sp.z.o.o. jest producentem profesjonalnych środków chemicznych „Krisspo”. Oferujemy skuteczne środki myjące oraz specjalistyczne środki czyszczące stosowane do:

 

  - Dokładnego czyszczenia

  - Konserwacji i pielęgnacji

  - Sanitariatów

  - Codziennego mycia oraz prania

  - Gastronomii


Profesjonalne środki chemiczne pod logiem „Krisspo” znajdują zastosowanie podczas prac z trudnymi zabrudzeniami. Doskonale sprawdzają się w walce z zanieczyszczeniami powstałymi w skutek remontów oraz prac budowalnych. Profesjonalne środki czystości naszej produkcji rozpuszczają m.in. cement, beton i wapno, rdzę, wosk i polimery, tłuszcze i oleje oraz różnego rodzaju zanieczyszczenia przemysłowe.Jesteśmy również producentem środków myjących, przeznaczonych do stosowania podczas gruntowanego czyszczenia oraz bieżącego sprzątania. W asortymencie znajdują się: uniwersalne środki myjące, profesjonalna chemia do czyszczenia powierzchni szklanych i ich polerowania, środki do mycia powierzchni zatłuszczonych. Nasza chemia posiada wszystkie niezbędne atesty oraz zezwolenia, dopuszczające ją do stosowania w gastronomii oraz placówkach spożywczych i użytku publicznego.


Wśród środków chemicznych naszej produkcji, dedykowanych do pracy w gastronomii, znajdują się również takie preparaty jak: płyny do mycia naczyń (środki do mycia ręcznego oraz maszynowego), środki do odkamieniania zmywarek, nabłyszczania naczyń mytych maszynowo, czyszczenia trudnych zabrudzeń powstałych np. w piekarniku, grillu.


Produkujemy jedynie środki chemiczne wysokiej jakości, które wyróżniają się szybkim działaniem oraz wysoką skutecznością. Seria „Krisspo” to preparaty bezpieczne, posiadające pełną dokumentację, która dopuszcza je do pracy w placówkach gastronomicznych, spożywczych, zakładach leczniczych, obiektach użyteczności publicznej.

 

Zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza zapytaniowego. W celu ułatwienia i przyspieszenia kontaktu prosimy o wypełnienie wszystkich pól formularza.

FORMULARZ KONTAKTOWY